Apie įmonę

Nuo pat įkurimo dienos įmonės prioritetu tapo geriausiai Lietuvos keliams tinkančių automobilių atsarginių dalių bei eksploatacinių medžiagų paieką, todėl mes sudarėme atstovavimo sutartys tik su patikimiausiais įrangos ir medžiagų gamintojais.

Pagrindinė įmonės „Klion” filosofija – bendradarbiavimas su klientu ir rūpinimasis jo verslu.Mūsų tikslas – suprasti Jūsų poreikius ir, kartu dirbant, parinkti kūrybingą ir kartu efektiviausią techninės užduoties sprendimą, kuris atitiktų Jūsų reikalavimus.Sudėję pastangas ir galimybes, siekiame tik geriausio rezultato.

Įmonė mielai suteiks Jums tokias paslaugas:

  • Ypač greitas užklausos apdorojimas ir visiškai Jūsų poreikiams ir reikalavimams atitinkančių autodalių parinkimas
  • Individualios nuolaidų sistemos dominančiai produkcijai sudarymas
  • Platų prekių asortimentą turinčią parduotuvę
  • Visapusiką informaciją apie atliekamų darbų ir paslaugų kainas
  • Prekių pristatymas į Jums patogiausią vietą pasirinktu būdu.

Esame oficialus žinomiausių („Orlen Oil”, „Dunlop”, „Michelin”, „Debica”, „Kormoran”, „GoodYear” ir kt.) automobilių atsarginių dalių bei eksploatacinių medžiagų; prekinių ženklų atstovas. Todėl užsakovui galime pasiūlyti platų autoremonto paslaugų ir prekių asortimentą priimtiniausia kaina.

Mes nuoširdžiai džiaugiamės naujiems klientams (vartotojams, pirkėjams) ir tikimės tapti Jums ne tik įmaningu partneriu, bet ir patikimu draugu, kuris padėtų sėkmingai susigaudyti atsarginių dalių bei eksploatacinių medžiagų įvairovėje.

Paklausimas :